Partnerzy

FHU Kamlex współpracując z wiodącymi na rynku finansowym firmami zapewnia w swej ofercie szeroki wachlarz produktowy, gwarantujący precyzyjny dobór oferty.


PZU S.A. jest najstarszą, najbardziej doświadczoną a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.


Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat, rozwijając się dynamicznie, stał się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego, oferując kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych.


compensa

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group to firmy oferujące szeroki wachlarz ubezpieczeń. Spółki są częścią międzynarodowej Vienna Insurance Group – wiodącego austriackiego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej.


logo-ergohestia

Ergo Hestia to kompleksowa oferta ubezpieczeniowa obejmująca wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, człowieka, zdrowie i życie, biznes.


uniqa

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA wchodzi w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA działającej na obszarze całej Polski. Inwestorem strategicznym spółki jest europejski holding ubezpieczeniowy o austriackich korzeniach – UNIQA Versicherungen AG.


hdi_logo

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. 28 grudnia 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. oraz TUiR Warta S.A. połączyły siły tworząc drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.


AXA to firma ubezpieczeniowa działająca we wszystkich działach ubezpieczeń, uwzględniając ubezpieczenia na życie, chorobowe, majątkowe, komunikacyjne. Znajduje się wśród największych ubezpieczycieli w Europie.  W Polsce działa od 2006 roku. 


Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która w 2012 roku sprzedała ponad 250 tys. polis. Jest laureatem godła – Laur Konsumenta – Odkrycie 2012 i oraz Rynkowy Lider Innowacji.


tuw

Działalność Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oparta jest na wzajemności i realizuje społeczno-ekonomiczną ideę „jeden za wszystkich wszyscy za jednego". Podstawowym celem Towarzystwa jest zapewnienie pełnej i stosunkowo taniej ochrony ubezpieczeniowej dla Członków którzy tworzą Towarzystwo.


Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ posiada wyłącznie polski kapitał. Umowy zawiera od 1 września 2003 roku, ale już w 2007 roku ponad 200 tys. osób zabezpieczyło swój majątek w TUW TUZ.


Concordia Ubezpieczenia zdobyła zaufanie wielu klientów między innymi dzięki solidnej likwidacji szkód. Specjalizuje się głównie w ubezpieczeniach rolnych, a oferty skierowane są do mieszkańców małych i średnich miejscowości, klientów banków spółdzielczych, małych i średnich przedsiębiorstw, gmin, rolników.


 

Gefion Insurance to towarzystwo ubezpieczeniowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim. Od niedawna polisy ubezpieczyciela dostępne są także w Polsce. Gefion Insurance proponuje kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, Autopomoc, OC graniczne.  


warta

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Domeną firmy są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Nowe logo podkreśla jakość oferty, przyjazność ubezpieczyciela i innowacyjność.


mtu

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to najmłodszy ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia. To także drugie, obok STU Ergo Hestia SA, towarzystwo majątkowe w tej Grupie.


Pannonia oferuje ubezpieczenia przeznaczone dla przewoźników drogowych, którzy ubiegają się o wydanie zezwolenia/licencji dla udokumentowania minimalnej zdolności finansowej, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy.


Credit Agricole Bank Polska S.A.  – do 23 września 2011 znany jako Lukas Bank S.A. – pozostaje jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich. Od 2001 roku głównym akcjonariuszem banku jest francuska grupa finansowa Credit Agricole działająca w 70 krajach.